Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 2
118 000 €
230 787.94 лв.

(1 761 €, 3 444.22 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:39 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 660 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Предлагаме на вниманието ви апартамент с три отделни стаи във Владиславово, гр. Варна.
Основни предимства:
🛏️ Три отделни стаи
🚪 Без преход
🌅 Изложение: Изток / Юг
Апартаментът е с площ от 67 кв. м (без терасата и мазата), на последен етаж в панелна сграда с асансьор, с поддържани общи части и контролиран достъп.
Разпределение:
🛋️ Хол с тераса източно изложение
🍽️ Кухня с подово отопление с тераса източно изложение
🛏️ Спалня
🚿🚽 Санитарен възел
🚪 Коридор с вграден гардероб
🏠 Прилежащо избено помещение
Състояние:
🔧 Жилището е ремонтирано през 2026 г.
Районът е комуникативен. В близост до Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, детски площадки и др.
Агенция RE/MAX съдейства на своите клиенти и изготвя всички необходими документи за сделка и извършва обстойна юридическа проверка на имота.

Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0884676782
Брокер:
Фани Таирова
0884 67 67 82
Офис: RE/MAX Family
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕМАКС ФЕМИЛИ
0887 694813;
РЕМАКС ФЕМИЛИ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
remax-family.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Княз Борис I, 105
http://www.remax.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 2
Обява: 1c177678954351369

118 000 €
230 787.94 лв.
История на цената
(1 761 €, 3 444.22 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност